NOWA
REJESTRACJA

Regulamin uczestnika      Regulamin rezerwacji      Regulamin płatności

... Rejestracja uczestnika e-SF

Rejestracja umożliwia rezerwowanie kursów i konsultacji oraz dostęp do KONTAKTÓW i MOJEGO PROFILU

Przed rozpoczęciem rejestracji poznaj Regulamin Uczestnika Serwisu e-SF (z zakładki powyżej)

Tu również zostawisz nam wiadomość, JAKIEJ DYSCYPLINY NIE ZNALAZŁEŚ!

A więc do dzieła:

Moje dane

O mnie:

Imię:
Nazwisko: Twoje imię i nazwisko będzie konieczne dopiero przed wpłatą DEPOZYTU STARTOWEGO lub opłaty za kurs.
Wyświetlaj mnie jako (nick): Podaj nazwę pod jaką będziesz znany w KURSACH I KONTAKTACH - może to być imię, nazwisko, tzw. Nick - min. 5 znaków
Email: aby zmienić e-mail, skontaktuj się z nami rejestracjaMALPAe-szkolafotografii.pl
Twój e-mail jest jednocześnie Twoim identyfikatorem (LOGINEM)
Na podany adres otrzymasz HASŁO, które razem z LOGINEM będzie Twoim dostępem do Serwisu e-SF.
Miasto: jeśli żadne z wymienionych, wpisz nowe:
Województwo: jeśli żadne z wymienionych, wpisz nowe:
Kraj: jeśli żaden z wymienionych, wpisz nowy:
Poziom:

Nie znalazłeś szukanego kursu?

Napisz:
Tu wskaż poszukiwaną DYSCYPLINĘ, jej poziom - poinformujemy Cię, gdy będzie już w ofercie e-SF.
To również miejsce na inne propozycje, uwagi, komentarze...
Natomiast pytania wysyłaj mailem infoMALPAe-szkolafotografii.pl

WARUNKIEM WYMAGANYM rejestracji jest akceptacja Regulaminu Serwisu-SF dostępnego w zakładce Regulamin Uczestnika.

Oświadczam, że poznałam/em treść Regulaminu Uczestnika oraz że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w Serwisie e-SzkolaFotografii.pl wyłącznie w zakresie realizacji uczestnictwa w zarezerwowanym i opłaconym kursie.

Zgoda jest koniecznym, wymaganym prawem warunkiem rejestracji, umożliwiającym niezbędną komunikację Serwisu e-SF z jego użytkownikiem.

Serwis e-SzkolaFotografii.pl nie będzie wykorzystywał przekazanych danych w celach marketingowych ani przekazywał ich osobom trzecim. Użytkownik ma dostęp do swoich danych, do ich zmian (panel Mój Profil) oraz ma prawo do żądania usunięcia swego konta z bazy Serwisu e-SF.